Blog

Betcool Yeni Adresi

Her geçen gün üye sayısını artıran ve bonus yelpazesini genişleterek kumar tutkunlarına benzersiz fırsatlar sunan Betcool, yeni adresi betcool39.com ile kazandırmaya devam ediyor !

Betcool neden adres değiştirir ?

Üyelerine uluslararası bahis lisansı ile hizmet sunan Betcool, Türkiye’de Süper Toto lisansına sahip olmadığı için Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafında illegal olarak sınıflandırılır. İllegal olduğundan dolayı da BTK’dan düzenli TİB alan yani ban yiyen Betcool, üyelerine kesintisiz hizmet sunmaya devam etmek adına giriş adresi değişimi yapar.

Betcool yeni adresini nasıl takip ederim ?

Betcool’un belirli aralıklarla değişen giriş adresini takip etmek için kurumsal destek sitesi betcooldestek.com’u düzenli olarak ziyaret etmeniz ya da Betcool sosyal medya hesaplarını takip altına almanız gerekir.

Uzman yazılım ekibimizin sizin için hazırladığı dinamik giriş linkine hemen tıklayarak Betcool’da yatırımlarınızı katlamaya başlayabilir, efsane fırsatlardan yararlanırken eğlencenin dibine vurabilirsiniz.

Betcool yeni adresine nasıl giriş yaparım ?

Betcool güncel giriş adresine giriş yaparak yatırımlarınızı katlamaya devam etmek için tek yapmanız gereken “Hemen Giriş Yap” butonuna tıklamak. Sürekli olarak güncellenen giriş adresini rahatlıkla takip ederek efsane bonuslardan ve büyük ödüllü turnuvalardan yararlanabilir, Betcool’un benzersiz avantajlarıyla eğlenirken cebinizi doldurmanın tadını çıkarabilirsiniz.